روش‌های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها، نمایشگاه کتاب یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته (به جز روزهای تعطیل) وجود دارد و در شهر تهران به دو صورت پست سفارشی و پیک موتوری امکان پذیر است؛ در سایر شهرها، به دو صورت پست سفارشی و پست پیشتاز می باشد.

هزینه ارسال سفارش:

تمامی هزینه‌های ارسال (چه به صورت پست سفارشی و چه به صورت پیک موتوری) رایگان می‌باشد و این مزیتی است که پوران پژوهش در اختیار مشتریان و خریداران خود قرار داده تا هموطنان عزیز در هر نقطه از ایران، هر کتابی (از هر انتشاراتی) که بخواهند سفارش دهند و دیگر نگران هزینه‌های ارسال نباشند چراکه تمامی هزینه‌های ارسال برعهده پوران پژوهش است.

ساکنین شهر تهران می‌توانند آدرس دقیق خود را بر روی نقشه انتخاب کنند تا مرسوله خود را در همان روز (یا نهایتاً روز بعد) توسط پیک‌های پوران پژوهش دریافت کنند. قبل از ارسال مرسوله، کارشناسان فروش ما با سفارش دهندگان شهر تهران تماس خواهند گرفت.

مشاوره با کارشناسان پوران